Virtual Table Tennis 3D

Virtual Table Tennis 3D 2.7

Ping pong na Android!

Zalety

  • Proste zasady
  • Schludna grafika
  • Łatwa kontrola

Wady

  • Mało rozbudowane opcje rozgrywki

Bardzo dobry
8

Virtual Table Tennis 3D to darmowa gra na Android, która przypadnie do gustu szczególnie fanom tenisa stołowego. Wyróżnia się ona prostymi zasadami oraz estetyczną i schludną grafiką. Jeśli gra w ping ponga zawsze sprawiała Ci przyjemność, warto spróbować sił w wersji wirtualnej!

Virtual Table Tennis 3D oferuje nam możliwość gry w ping ponga na jednym z trzech poziomów trudności. Jako gracz możesz wybrać kraj, w barwach którego będziesz startował w zawodach. Niestety, wśród nich nie znajdziemy Polski. Na początku można rozegrać mecz tylko z jednym przeciwnikiem, resztę trzeba odblokować, wygrywając kolejne starcia.

Virtual Table Tennis 3D posiada łatwe i intuicyjne sterowanie - rakietką sterować najlepiej jednym palcem. Gra toczy się do dwóch wygranych, w setach do 11 punktów. Jedynym problemem jest ... wielkość ekranu w telefonie. Podczas szybkiej i dynamicznej gry palec gracza z łatwością może wyjść poza obrys ekranu, co kończy się utratą punktu. Trudno jednak winić za to twórców Virtual Table Tennis 3D.

Virtual Table Tennis 3D posiada ładną i schludną grafikę. Czarne tło pozwala skupić wzrok na piłce, a naturalne kolory nie odwracają uwagi od rozgrywki. Virtual Table Tennis 3D to bardzo solidna produkcja, chociaż dla bardzo zaawansowanych graczy może być za łatwa. Najlepiej ocenić ją samemu!

Virtual Table Tennis 3D

Download

Virtual Table Tennis 3D 2.7

Opinie użytkowników o Virtual Table Tennis 3D